O nas

 

Nikamon to przede wszystkim tradycyjne etniczne motywy, stare materiały, cudeńka i perełki naznaczone przeszłością tzw. przedmioty z duszą, prawdziwe etniczne eksponaty. Ręcznie haftowane tkaniny, skrawki tribalowych materiałów, subtelne pociągnięcia dłuta. Historia i życie zapisane w rzeczach. 

Staramy się dotrzeć do małych rodzinnych warsztatów, wspierając tym samym lokalną społeczność. Szczególną uwagę zwracamy na szlachetne materiały, kunszt rzemieślniczego wykonania, unikatowość i kolory. Dbamy o najwyższą jakość produktu. W rzeczywistości przedmioty są piękniejsze niż na zdjęciach. 

W naszym sklepie znajdują się oryginalne, etniczne i orientalne akcesoria oraz dodatki dla kobiet, jak również wyszukane dekoracje i tkaniny do wnętrz.  

Nasza kolekcja zawiera torby, torebki i teczki, ręcznie tkane szale wełniane, bawełniane oraz jedwabne, indyjskie szale orientalne, wyszukana biżuteria srebrna. 

Ponad to oferujemy unikatowe tkane ręcznie dywany wełniane, kolorowe narzuty bawełniane, wprowadzające magiczny nastrój kule bawełniane tzw. cotton lights, ceramiczne gałki do mebli, wyplatane ręcznie kosze, fascynujące drewniane pieczątki do zdobienia tkanin metodą blockprint. 

 

Istnieje również możliwość zakupów hurtowych. Zapytania prosimy wysyłać na adres: sklep@nikamon.pl wraz z danymi firmy (NIP oraz REGON)

Więcej o nas i naszych podróżach na stronie:

www.nikamon.wordpress.com  lub  www.marketbug.wordpress.com

NIKAMON - czyli domiNIKA i szyMON

 

Wszystkie zdjęcia wykonane są przez  ->  szymonkaminski.com

 

 

 

Medialnie!

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl